Elazığ Haber

Elazığ Haber Haberleri

Öğrenciler LGS stresini Elazığ Hipodromunda attı

Elazığ Hipodrom Müdürlüğünde bin 400 öğrenci ve öğretmenin katılımıyla coşkulu bir piknik etkinliği ve LGS motivasyon programı düzenledi. Öğrenciler açık hava tiyatrosunda oyunlar izleyip, çeşitli yarışmalarla unutulmaz bir gün yaşadı.

Medeniyetler beşiği Harput'a ziyaretçi akını

Elazığ'ın turizme açılan kapısı 4 bin yıllık Harput'a ziyaretçiler gelmeye başladı.

Öğrenciler sinema etkinliğinde buluştu

Elazığ'da İhsan Tangülü İlkokulu öğrencileri, Engelsiz Yaşam Merkezinde Ters Yüz adlı sinema filmini izledi.

Ana yolda araçları durduran lezzet: Kuyulu çileği görücüye çıktı

Elazığ'ın meşhur Kuyulu çileğinde hasat başladı. Daha çok ana yol kenarında satılan çileği almak isteyen sürücüler, ana caddenin kenarında durarak kasalarca çilek alıp yollarına devam ediyor.

Açıkkapı: ''28 Mayıstan sonra ülkemizin tüm kazanımları çok daha ileriye taşınacak''

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 14 Mayısta milletvekili çoğunluğunu Cumhur İttifakına veren Elazığlı vatandaşların tercihinin Cumhurbaşkanlığı seçiminde de güven ve istikrardan yana olacağından şüphe duymadıklarını vurguladı.

Elazığ'da eğitimi tamamlayan 25 üreticiye 90 kutu ipek böceği larvası dağıtıldı

Elazığ'da ipek böcekçiliğini desteklemek ve geliştirmek için hayata geçirilen proje çerçevesinde 25 üreticiye 90 kutu ipek böceği larvası desteği verildi.

Elazığ'da dolu yağışı sonrası kayısı bahçeleri zarar gördü

Elazığ'ın Baskil ilçesinde etkili olan dolu nedeniyle, kayısı bahçeleri büyük zarar gördü.

7 bin yıllık tarihi Palu ilçesi, sezonun ilk ziyaretçilerini ağırladı

Yaklaşık 7 bin yıllık tarihe sahip olan ve birçok medeniyete ev sahipliği yapan Elazığ'ın Palu ilçesi, sezonun ilk turistlerine ev sahipliği yaptı.

Meteorolojiden sağanak uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ için sağanak yağış uyarısı yaptı.

Açıkkapı: 'Cumhurbaşkanımıza Elazığ'dan rekor bir oy çıkacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ halkının gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 28 Mayısta rekor bir oy çıkacağını söyledi.

Baskil'i dolu vurdu

Elazığ'ın Baskil ilçesinde dolu yağışı etkili oldu. Dolu nedeni ile kayısı bahçeleri zarar gördü.

MHP Elazığ Milletvekili Işıkver, mazbatasını aldı

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) milletvekili seçilen Semih Işıkver, mazbatasını aldı.

Milletvekili Gürsel Erol mazbatasını aldı

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili seçilen Gürsel Erol, mazbatasını aldı.

Başkan Şerifoğulları vatandaşlarla bir araya geldi

Vatandaşların 14 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanına güçlü bir destek verdiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'İnanıyorum ki Elazığ'ımız 28 Mayıs seçimlerinde de çok güçlü bir destekle cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaktır' dedi.

FÜ'de başarılı akademisyenler ödüllendirildi

Fırat Üniversitesi'nde (FÜ), COST Aksiyonlarında yer alarak proje hazırlayan ve başarı sağlayan akademisyenler ödüllendirildi.

AK Parti Elazığ milletvekilleri mazbatalarını aldı

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti'den Elazığ milletvekili seçilen Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı mazbatalarını aldı.

Av. Dinç, sokak sokak gezerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek topluyor

Arabulucu avukat Aziz Dinç, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, vatandaşların Recep Tayyip Erdoğan'a neden oy vermesi, Kemal Kılıçdaroğlu'na neden oy vermemesi gerektiği konusunda broşür hazırlattı. Av. Dinç, kentte sokak sokak gezip hazırladığı broşürleri vatandaşlara dağıtarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek topluyor.

Elazığ'da depremzede çocuklara yönelik bilim şenliği

Fırat Üniversitesi tarafından depremzede çocuklara yönelik bilim şenliği düzenlendi.

Açıkkapı: 'Köy ve mahalle muhtarlarımızın desteği bize güç veriyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, köy ve mahalle muhtarlarının 14 Mayısta güven ve istikrardan yana tavır alarak AK Parti'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a ve Cumhur İttifakına destek vermelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, 28 Mayısta bu desteğin artarak devam edeceğine inandığını vurguladı.

Toplam 1863 haber.