Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ'da otobüs sefer güzergahları yeniden düzenlendi

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Gazi Caddesi'nde tehlike arz eden binalar bulunduğu için caddeyi trafiğe kapatarak otobüs sefer güzergahlarını yeniden düzenledi.

Elazığ Belediyesi itfaiye ekipleri, deprem bölgesinde

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki deprem sonrasında 10 ilde binlerce bina yıkıldı. Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de Malatya'da enkaz başında çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ'da cadde ve kaldırımlar kardan temizleniyor

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte iki gündür aralıksız kaldırım, sokak ve caddelerde kar küreme çalışması başlattı.

Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezinde eğitimler sürüyor

Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezinde özel bireylere yönelik eğitim faaliyetleri sürüyor.

Tarihi Harput-Hüseynik yolunda çalışmaların yüzde 85'i tamamlandı

Elazığ Belediyesi tarafından Harput Mahallesi ve Hüseynik Mahallesi arasındaki ulaşımı sağlayan Şeher yolunda çalışmalar devam ediyor.

Elazığ Belediyesi, cenaze hizmetleriyle büyükşehirlere örnek oluyor

Türkiye'nin bazı büyükşehirlerinde belediyeler tarafından mezar yerlerine yapılan zamlar görenleri şaşırtırken Elazığ Belediyesi üstlendiği cenaze hizmetleriyle örnek oluyor. Zor günlerinde vatandaşının yanında olan Elazığ Belediyesi, kefeninden nakline, mezar yerinden taşına kadar tek kuruş ücret talep etmiyor.

Elazığ'da ilaçlama çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesi, sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Park halindeki araç alev aldı

Elazığ'da otopark içerisinde bulunan bir otomobil, bir anda alev aldı. Elazığ Belediyesi güvenlik personeli ve ardında itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği araç, kullanılamaz hale geldi.

TVF 2. Lig: Elazığ Belediyesi Voleybol: 3 - Sivas Özel İdare Voleybol: 1

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 15. Grup 15. haftasında Elazığ Belediyesi Voleybol, evinde karşılaştığı maçta Sivas Özel İdare Voleybol'u 3-1 mağlup etti.

Cumhuriyet Meydanı yer altı otoparkına vatandaştan yoğun ilgi

Elazığ Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve 31 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak hizmet sunan Cumhuriyet Meydanı yer altı otoparkı, vatandaştan büyük ilgi görüyor.

Ahıska Türkü çocuklarına yönelik program

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Aile Danışma ve Eğitim Merkezi tarafından çocuklara yönelik psikososyal destek çalışmaları sürüyor.

Elazığ Belediyesi, sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor

Soğuk kış gününde sokak hayvanlarını unutmayan Elazığ Belediyesi ekipleri, parklarda bulunan noktalara su, mama ve yem bıraktı.

Elazığ'da halk otobüsü şoförlerine trafik eğitimi verildi

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı toplu taşıma araçlarında görev yapan otobüs şoförlerine, seyahat esnasında konfor ve güvenliği artırmak amacıyla genel trafik eğitimi verildi.

Elazığ'da diksiyon ve güzel konuşma kursları sürüyor

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde farklı dallarda açılan kurslarla, vatandaşların gelişimlerine ve geleceklerine katkı sağlanmaya devam ediliyor.

E-Spor Merkezi'nde heyecan dolu turnuva sona erdi

Elazığ Belediyesi E-Spor Merkezi'nde düzenlenen Ocak 2023 Valorant Turnuvası sonladı. 16 takımın katıldığı turnuvada derece girenlere ödülleri ve kupaları verildi.

388 yıllık Hoca Hasan Hamamında restorasyon çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesinin, medeniyetlere ev sahipliği yapmış Harput'u hak ettiği değere kavuşturmak ve kültür turizmine kazandırmak amacıyla başlattığı çalışmalar aralıksız sürüyor.

Elazığ'da 'ailede çocukla iletişim' semineri düzenlendi

Elazığ Belediyesi tarafından ailelere yönelik eğitimler sürüyor.

Elazığ'da itfaiye çalışanlarına 'Ailede Baba Olmak' semineri

Elazığ Belediyesi tarafından itfaiye çalışanlarına yönelik 'Ailede Baba Olmak' konulu seminer düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı hizmete açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 940 araç kapasiteli Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı yarın hizmete sunuluyor.

Elazığ Belediyesi'nden Ahıska Türklerine psiko-sosyal destek

Elazığ Belediyesi, kentlere yerleştirilen Ahıska Türklerine yönelik psiko-sosyal desteklerini sürdürüyor.

Elazığ'da zabıtadan yılbaşı öncesi denetim

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri rutin olarak devam eden denetimlerini yılbaşı öncesi de sürdürdü. Ekipler, temiz ve sağlıklı ortamlarda doğru fiyatla ulaşması ve fahiş fiyat uygulamalarının önlenmesi için il genelinde sık aralıklarla market ve eğlence mekanlarında denetim yapıyor.

Görev bırakan şoförler hakkında yasal işlem başlatıldı

Elazığ Belediyesi, hiçbir hukuki zemine dayanmaksızın EBUAŞ bünyesinden BELPER bünyesine geçme talebiyle iş bırakma yoluna giden şoförler hakkında yasal işlem başlatıldığını bildirdi.

TVF Kadınlar 2. Lig: Ada Koleji Zeugma: 1 - Elazığ Belediyesi Voleybol: 3

Elazığ Belediyesi Voleybol, deplasmanda Gaziantep ekibini yenerek grubunda 3. sıraya çıktı.

Özel bireyler, resim, müzik ve satranç kursları ile hayata hazırlanıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezine gelen öğrenciler burada resim, müzik ve satranç kurslarıyla hayata hazırlanıyor.

Elazığ'da kış hazırlıkları tamamlandı

Elazığ Belediyesi kış hazırlıkları çerçevesinde kar yağışı sonrasında buzlanma ve don olaylarına karşı gerekli hazırlıklarını tamamladı. Elazığ Belediyesi bünyesinde oluşturulan 207 personel, 52 adet iş makinesiyle 7/24 görev başında olacak.

Kadınlar Voleybol 2. Lig: Elazığ Belediyesi: 3 - Antakya Belediye: 1

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Lig 15. Grup maçında Elazığ Belediyesi Voleybol, Antakya Belediye'yi 3-1 yendi.

Elazığ'da E-Spor Merkezi hizmete sunuldu

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan E-Spor Merkezi, gençlerin hizmetine sunuldu.

Elazığ'da kadınlar, ücretsiz dikiş-nakış kursu sayesinde meslek sahibi oluyor

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM) tarafından açılan dikiş nakış kursunda kadınlar meslek sahibi oluyor.

Özel bireyler 'Yerli Malı Haftası'nda doyasıya eğlendi

Elazığ Belediyesi tarafından açılışı gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Merkezi'nde bir araya gelen özel bireyler, Yerli Malı Haftası'nı kutlayarak doyasıya eğlendi.

Geri Dönüşüm Parkı'nda sona gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından toplamda 11 bin 812 metrekare alan üzerine geri dönüşebilir malzeme kullanılarak oluşturulan Geri Dönüşüm Parkı, yüzde 80 oranında tamamlandı.